Jesteś naszym 4648357 gościem

Aktualności:

Program XXI Finału WOŚP w Międzyzdrojach 13.01.2013 r.  2012-12-29

13.01.2013 r. (niedziela)

HALA SPORTOWA IM. A. GRUBBY


Program minutowy (+ - 5-10 minut tolerancji)

8:30 - 12:40 mecze grupowe Turnieju futsalowego
12:40 - Pokaz tańca - Szkoła Tańca JANTAR
12:50 - Wielki Mecz Skrzatów z Klubu Sportowego "FALA" Międzyzdroje
13:10 - Pokaz tańca - Szkoła Tańca JANTAR
13:20 - 1 półfinał Turnieju futsalowego
13:40 - Pokaz Karate Kyokushin
14:00 - 2 półfinał Turnieju futsalowego
14:20 - Pojedynek Samorządowcy kontra Sportowcy – w składzie drużyny samorządowców: Leszek Dorosz, Michał Sutyła, Mateusz Bobek, Adam Celiński, Tadeusz Konopacki, Marian Kowalewski, Roman Kleszczyński, Tomasz Rychłowski; w składzie drużyny sportowców: Jan Rączewski, Dariusz Cader, Dariusz Tokarz, Jacek Wandachowicz, Robert Błażeniuk, Zdzisław Witkowski, Łukasz Szumlewski i Piotr Karasiewicz.
14:40 - Pokaz fitness
14:50 - Finał Turnieju futsalowego
15:00 - 17:00 - przerwa
17:00 - 20:00 - Maraton koszykarski

SKWER PRZY INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

14.00 - PREZENTACJA SPRZĘTU PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

15.30 - POKAZ RATOWNICTWA DROGOWEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – pokaz ratowania osób poszkodowanych i uwięzionych we wraku samochodu, który uległ wypadkowi drogowemu.

MIĘDZYNARODOWY DOM KULTURY

FOYER

Od godziny 10.00 – „JARMARK GORĄCYCH SERC”

- „Serduszkowa wystawa” – prezentacja i sprzedaż prac plastycznych przedszkolaków z Przedszkola „Morskie Skarby”.

- „Bajko-Gra GRAJKI-POMAGAJKI” – profilaktyczna gra interaktywna dla dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzona przez trenerów z Pracowni „Motywacja i Działanie” z Międzyzdrojów.

- „Kącik słodkości” – przygotowane przez Dom Wczasów Dziecięcych

- „Na pierwszy ratunek” – zajęcia z ratowania życia i udzielania I - szej pomocy przygotowane przez Ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- „W krainie domowych wypieków i różności” – przygotowany Związek Emerytów i Rencistów

- „Biblioteczne Ptasie Radio” (od godziny 13.00) – przygotowany przez Bibliotekę Miejską kiermasz książek, bar sałatkowy, sprzedaż prac dziecięcych i figurek origami modułowych.

SALA TEATRALNA
Pomiędzy występami odbywać się będą licytacje

14.00 – 15.00 - ZESPÓŁ MUZYCZNY „BRYZA” I ZESPÓŁ MUZYCZNY „FALE”

15.00 - 15.30 - POKAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO SZKOŁA TAŃCA „JANTAR”

15.30 - 16.00 KOŁO TEATRALNE "CZY SĄ TRZY JAJKA?" Przedstawienia teatralne przygotowane przez międzyzdrojską młodzież szkolną, pod tytułem: 1. BAJKA O KRÓLEWNIE, KTÓRA POSZŁA DO POPRAWCZAKA, 2. FREESTYLER

16.00 – 17.00 - ZESPÓŁ MUZYCZNY „AKORD & KASTA” – muzyka polskich przebojów z takich zespołów jak Dżem, Perfekt, itp.

17.00 – 18.00 - PREMIERA SZTUKI: „PANNA NA WYDANIU” – Wystąpią międzyzdrojscy radni, pracownicy UM oraz gospodarze terenu czyli załoga MDK. Impreza znaków zodiaku - zabawne przebrania, zaskakujące rekwizyty, tańce, pojedynki słowne , rozwiązania siłowe , chora rywalizacja o niekoniecznie na to zasługującą Pannę ;-)

18.00 – 19.30 - ZESPÓŁ MUZYCZNY „LORD SOUND OF QUEEN”- na koncercie będzie można usłyszeć największe przeboje lat '80 na które to składają się hity takich wykonawców jak : Queen, Aerosmith, Bon Jovi, Europe, Guns N'Roses, Scorpions, Whitesnake.

19.30 – 20.00 - NIESPODZIANKA WIECZORU – „ROMANIA SHOW”

20.00 – Światełko do nieba - przed budynkiem Międzynarodowego Domu Kultury

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski