Jesteś naszym 4119300 gościem

Aktualności:

Wyróżnienie w konkursie ,,Barwy lata”  2012-05-30

Wyróżnienie w konkursie "Barwy lata"
Lato zbliża się do nas wielkimi krokami: w kwiatach, promieniach słońca, błękicie nieba. Takie właśnie obrazki – barwy lata, stanowiły inspirację dla uczestników konkursu plastycznego zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie.
W konkursie tym wzięły udział dzieci z grupy plastycznej ,,Coś z niczego”
z Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach pod kierunkiem p. Ewy Lewandowskiej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały swoje kolorowe prace różnymi technikami: farbami, pastelami, kredkami. Spośród wielu prac w kategorii kl. I –III, wyróżnienie zdobyła Laura Kober z klasy I.
Wszystkim małym artystom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, zapraszając, by nadal próbowali swoich sił w kolejnych konkursach.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski