Jesteś naszym 2091587 gościem

Aktualności:

17 Konkurs Piosenki ''Wygraj sukces'' w Goleniowie 16.03.2012 r.  2012-03-21

16.03.2012 w Goleniowskim Domu Kultury odbył się pierwszy etap 17 Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „ Wygraj Sukces”. Organizatorem Konkursu jest Tarnobrzeski Dom Kultury. Do konkursu w całej Polsce zgłosiło się 2150 osób. Eliminacje do II etapu Konkursu odbywają się w wielu ośrodkach kultury w całym kraju. Międzynarodowy Dom Kultury reprezentowało siedmiu solistów : Hania Kot, Emilia Deptuła, Weronika Ruśkiewicz, Karolina Przybylska, Fabian Makiełkowski, Patryk Patryjas, Anna Kolesińska pod opieką Pani Inny Żoludieva. Najmłodszą uczestniczką była Hania Kot –ma zaledwie 6 lat –wystąpiła w kategorii klasy 0-III. W drugiej kategorii ( klasy IV-VI) wystąpili: Emilia Deptuła, Weronika Ruśkiewicz, Karolina Przybylska, Patryk Patryjas oraz Fabian Makiełkowski. W kategorii klasy gimnazjalne wystąpiła Anna Kolesińska. Rywalizacja w Konkursie nie należy do zadań najłatwiejszych, szczególnie dla tych, którzy występują na scenie po raz pierwszy. Do II etapu Konkursu, który odbędzie się w Poznaniu, zakwalifikowała się Anna Kolesińska. Finał Konkursu odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Główną nagrodą w konkursie jest wycieczka do Eurodisneylandu pod Paryżem dla laureata Grand Prix i jego instruktora. W poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe.
W przyszłym roku Międzynarodowy Dom Kultury planuje organizację eliminacji wstępnych do Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
w Międzyzdrojach.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Ani Kolesińskiej życzymy powodzenia w kolejnym etapie. Jesteśmy dumni, że mamy tak wielu utalentowanych młodych wokalistów.

© 2004-2018 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski