Jesteś naszym 4648362 gościem

Aktualności:

Plebiscyt „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach!  2016-05-06

Ruszył plebiscyt „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach! Na stronie www.festiwalgwiazd.com w zakładce plebiscyt każdy sympatyk Festiwalu Gwiazd może zagłosować na swojego „idola”. Jak podaje Dyrektor Artystyczny Festiwalu Gwiazd Olaf Lubaszenko „Plebiscyt „Idol Publiczności” 21. Festiwalu Gwiazd to tegoroczna nowość! Kto jest w oczach publiczności najbardziej obiecującym młodym twórcą 2015 roku? Decyzję podejmą internauci w specjalnym głosowaniu. Wśród nominowanych znaleźli się artyści, którzy pomimo młodego wieku posiadają niemały dorobek artystyczny, zyskali popularność i zgodzili się wziąć udział w plebiscycie.” Zgodnie z regulaminem plebiscytu głosowanie trwa do 20 czerwca 2016r. W celu oddania ważnego głosu należy się zarejestrować podając swoje dane: imię, nazwisko oraz adres e – mail, a następnie po powtórnym zalogowaniu oddać swój głos. Głosować można jednorazowo każdego dnia. Podane dane posłużą organizatorom w celu przekazania informacji o wygraniu cennych nagród, w tym: bezpłatnych karnetów wstępu na wszystkie wydarzenia festiwalowe. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w plebiscycie! Wybierz swojego kandydata, zaloguj się i zagłosuj!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski