Jesteś naszym 3842101 gościem

Aktualności:

Spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem 04.08.2013 r. godz. 15.00  2013-08-02

Zapraszamy na „Lato z Wolnością” z prof. Leszkiem Balcerowiczem (1-4 sierpnia)Sopot, Gdańsk, Władysławowo, Puck, Łeba, Słupsk, Ustka, Koszalin,Kołobrzeg,Międzyzdroje to miasta, które prof. Leszek Balcerowicz odwiedzi w ramach kampanii 'Lato z wolnością". To projekt organizowany przez Forum Obywatelskiego Rozwoju, mający na celu przywrócenie pojęcia wolności do dyskursu publicznego w Polsce.
"Lato z wolnością" to kontynuacja rozpoczętej jesienią 2012 serii dużych wykładów otwartych pod hasłem "Odkrywając wolność", prowadzonych przez Leszka Balcerowicza w różnych miastach Polski. Od listopada 2012 do maja 2013 odbyło się ponad 60 wykładów o wolności w 28 miastach. Wykładów wysłuchało łącznie około 20 tys. osób.
Na projekt „Lato z Wolnością” składają się otwarte spotkania w 10 największych i najpopularniejszych miejscowościach nadmorskich. Zapraszamy wszystkich, mieszkańców, turystów, media do udziału w dyskusji o wolności.

•Międzyzdroje, niedziela, 4 sierpnia, 15:00 – 16:30, Międzynarodowy Dom Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.
Szczegółowych informacji udziela: Dominika Pawłowska, Koordynator Projektów, +48 665 506 506, dominika.pawlowska@for.org.pl

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski