Jesteś naszym 3842122 gościem

Aktualności:

Od lutego 2012 roku w Międzynarodowym Domu Kultury działa koło teatralne Czy są trzy jajka?  2012-03-07

Od lutego 2012 roku w Międzynarodowym Domu Kultury działa koło teatralne Czy są trzy jajka? prowadzone przez Ewę Sobolewską – Kaśkosz. Grupa liczy dziesięć osób. Są to uczniowie tutejszego gimnazjum. Młodzi ludzie z zapałem podeszli do pracy. Na początek są ćwiczenia z dykcji, którym towarzyszą śmiech a czasem irytacja.
Przygotowują także już swój pierwszy występ, ale na razie nie chcą zdradzać więcej szczegółów. Poniedziałkowe spotkania to również dyskusje na temat głosu, mowy ciała, gry aktorskiej. A ponieważ są to amatorzy, postanowili zobaczyć, jak pracują profesjonaliści, czyli zawodowi aktorzy, aby podejrzeć ich w pracy i czegoś się od nich nauczyć. Dlatego 02.03.2012 roku po raz pierwszy wybrali się do Teatru Polskiego do Szczecina na sztukę Mayday. Klimat panujący w teatrze, wspaniały spektakl, w czasie którego co chwilę wybuchały salwy śmiechu, wzbudziły tyle emocji, że uczniowie już zaplanowali następny wyjazd i następny…

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski