Jesteś naszym 4928607 gościem

Aktualności:

Koncert młodych pianistów i wokalistów w MDK  2022-06-07

6 czerwca na scenie Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury wystąpili młodzi artyści, uczniowie pracowni muzycznej, działającej w Międzynarodowym Domu Kultury. Dla naszej publiczności przygotowaliśmy efektowne duety, tria, a także własne improwizacje. W tym roku zainspirowały nas utwory autorstwa Melody Bober, amerykańskiej współczesnej kompozytor. Tworzy ona niezwykle motywujące, atrakcyjne, ciekawe utwory, które dzieci grają chętnie i z przyjemnością.
W repertuarze koncertu były także piosenki z bajek i melodie ludowe. Publiczność nagrodziła artystów wielkimi brawami.
Wszystkim dzieciom gratulujemy postępów i życzymy dalszych twórczych sukcesów.
Zapraszamy do zapisów na zajęcia wokalne i naukę gry na fortepianie na rok artystyczny 2022/2023 - https://tiny.pl/71zdw

Inna Zholudeva
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski