Jesteś naszym 3843849 gościem

Aktualności:

Projekt Liga e Szkoła  2022-03-07

Projekt Liga e Szkoła w Międzynarodowym Domu Kultury dobiegł właśnie końca - ale to nie koniec 😊naszych spotkań w pracowni robotyki! W ramach projektu zrealizowaliśmy 30 godzin szkoleń dla dzieci E citizen i 30 godzin szkoleń Lego Spike -programowanie i robotyka. Nasza grupa dzielnie się uczyła, budowała i szukała nowatorskich rozwiązań i sposobów programowania robota zaawansowanego. Był to czas spędzony z korzyścią dla każdego uczestnika, pozwalający odkryć w sobie zdolności m.in. inżynierskie! Już w najbliższy piątek zapraszamy naszych młodych inżynierów na wręczenie dyplomów!

Mimo tego, iż zakończyliśmy projekt, zapraszamy chętne dzieci do naszej pracowni robotyki Lego we wtorki o godz. 14.00 -obowiązują zapisy mailowe: inna.zholudeva@miedzyzdrojemdk.gsik.pl

Będziemy budować i programować roboty, a przy tym doskonale się bawić! Do zobaczenia!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski