Jesteś naszym 4648353 gościem

Aktualności:

Spektakl pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć” w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach  2022-03-24

Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach zaprasza na bardzo ciekawe i wyjątkowe kwietniowe wydarzenie.

9 kwietnia 2022 r. o godzinie 18:00 w Sali Teatralnej MDK wystąpi przed Państwem Teatr Broadway, który podczas swoich występów na scenie zachowywać będzie stylistykę nawiązującą do tradycji przedwojennych.

W repertuarze widowiska pt. „Piosenka Ci nie da zapomnieć” usłyszą Państwo największe klasyki Kina Polskiego oraz znane i lubiane przeboje Polskiej muzyki rozrywkowej. Spektakl barwnie łączy śpiew, taniec i aktorstwo. Barwne, stylowe suknie i kostiumy - wszystko co najlepsze, zobaczą Państwo w widowisku o charakterze rozrywkowym w brawurowym wykonaniu artystów Teatru Broadway. Zaprezentują wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. A dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dostarczą doskonałej rozrywki. Spektakl zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych.
Koszt biletu 40 zł.

Spektakl odbywa się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogą skorzystać z biletów za darmo. Ilość miejsc z kartą mieszkańca jest ograniczona. Bilety dostępne są do dnia 4 kwietnia 2022r. w sekretariacie Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

      

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski