Jesteś naszym 4928447 gościem

Aktualności:

Wernisaż wystawy rysunku Marcin Grabia 03.08.2021  2021-08-03Marcin Grabia - artysta grafik, fotograf, pedagog.
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał na Wydziale Grafiki i Malarstwa.
Członek CEIDA (China Europe International Design Association) z siedzibą w Belgii.
Zajmuje się grafiką użytkową, reklamową, plakatem, fotografią i rysunkiem. Współpracuje z ogólnopolskimi wydawnictwami, instytucjami kultury i sztuki w zakresie fotografii i reklamy. Prowadzi zajęcia z zakresu projektowania graficznego.
Współpracuje z kilkoma znanymi polskimi muzykami w zakresie fotografii koncertowej.
Laureat kilkunastu ogólnopolskich i międzynarodowych nagród oraz wyróżnień z zakresu fotografii i grafiki.
Odznaczony m.in.:
- Srebrnym Medalem Laude Probus, wręczanym przez Prezydenta Miasta Płocka,
- Honorową Odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej" oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.
Brał udział w blisko 80 ogólnopolskich i międzynarodowych wystawach fotografii, rysunku i grafiki, m.in. w Niemczech, Chorwacji, Peru, Chinach, Korei Południowej, Ukrainie, Estonii, Indonezji, USA i Kanadzie.
Jego prace znajdują się w prywatnych zbiorach w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, USA oraz Egipcie.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski