Jesteś naszym 5072185 gościem

Galeria zdjęć:

Międzynarodowa wystawa Christmas Time  2023-12-12

Czas oczekiwania na rodzinne Święta Bożego Narodzenia - to pieczenie pierniczków, ubieranie choinki, ozdabianie domu, marzenia o prezentach. Świąteczna atmosfera jest wspaniałą okazją do inspiracji i prezentacji twórczości.
Międzynarodowy Dom Kultury wraz z partnerem Fundacją Benefis zorganizował Międzynarodową Wystawę rysunku Christmas Time. Fundacja Benefis z Wolina jest organizatorem międzynarodowych festiwali i konkursów Karawana Kultury.
Swoje prace zaprezentowały dzieci z 12 państw: Białoruś, Cypr, Dania, Finlandia, Izrael, Kazachstan, Mołdawia, Polska, Rosja, Trinidad i Tobago, Ukraina, Wenezuela. Wystawa pokazała twórczość dzieci i młodzieży z różnych stron świata. Prezentowane rysunki były prawdziwym świadectwem ich inspiracji i emocji. Udział w tym wydarzeniu był wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń twórczych wśród dzieci i młodzieży.
Wystawę można oglądać do końca stycznia w foyer MDK w dni robocze od 9.00 do 17.00. Prace także można oglądać online na stronie www.facebok/InterContestWhiteWinter

                                                                                           
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski