Jesteś naszym 3642259 gościem

Galeria zdjęć:

Międzyzdrojskie Herody 17.01.2020 r.  2020-01-17

W Międzynarodowym Domu Kultury po raz kolejny odbył się przegląd jasełek, kolęd
i pastorałek „Międzyzdrojskie Herody”. W imprezie wzięły udział zespoły ze Szczecina, Dziwnowa, Wolina, Międzyzdrojów, Dargobądza, Ostromic i Przybiernowa. Prezentacje artystyczne oceniała komisja w składzie: Ksiądz Tomasz Tylutki –przewodniczący jury,
Irina Liebiedzinska i Inna Żołudiewa. Po naradach jury postanowiło przyznać następujące nagrody: Wyróżnienia otrzymały: zespół wokalno – instrumentalny „Wesoła Ekipa”
z pracowni muzycznej Allegretto ze Szczecina, zespół „Dargusie” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dargobądzu. III miejsce przyznano Zespołowi „Zarembiacy” z Liceum Społecznego im. Prof. P. Zaremby, II miejsce otrzymali „ Niepoprawni Artyści” z Ośrodka Rehabilitacyjno –Edukacyjno –Wychowawczego w Ostromicach, I miejsce zajęły Wolińskie Aniołki z Publicznej Szkoły Podstawowej im. B. Krzywoustego w Wolinie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanych prezentacji ! Dziękujemy kierownikom zespołów za przygotowanie dzieci i młodzieży i zapraszamy za rok na kolejne spotkanie

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski