Jesteś naszym 3642176 gościem

Galeria zdjęć:

Sylwester Miejski 2019/2020.  2020-01-02

Sylwester miejski w Międzyzdrojach

Mieszkańcy i goście naszego miasta hucznie i radośnie powitali nowy 2020 rok. Tłumy ludzi bawiły się w międzyzdrojskim amfiteatrze, na scenie dj Jazzek zaserwował publiczności dużą dawkę gorących hitów. Jacek Janaszkiewicz, dj
i producent, współpracował z New Music Art (Techno Dance Mission)
W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Ich największy przebój w 2015 r. Jazzowski Feat. Mr. Zoob - Mój jest ten kawałek podłogi został przebojem lata Radia Polski. FM / Chicago, numerem jeden przez wiele tygodni w Radiu PLK / Dublin i power playem w Polskim Radiu Londyn. Do dzisiaj ten utwór jest często grany w wielu rozgłośniach radiowych.
Mr. Jazzek należy do elity dj-ów / producentów i jest prekursorem tego gatunku w Polsce.
Jest promowany przez wytwórnię ELECTRO SWING THING (Niemcy), w którym są tacy artyści jak: Parov Stelar, Caravan Palace, Caro Emerald, Bart & Baker, Wolfgang lohr i inni. Jego utwory znajdują się na wielu muzycznych kompilacjach. W 2018 r. wydał płytę VINTAGE / Limited Edition.

Niezapomnianych wrażeń publiczności dostarczył widzom zespół taneczny Patman Crew, bohaterowie programu Mam Talent. Niezwykłe świetlno –taneczne show w wykonaniu młodych tancerzy to barwna historia, inspirowana magią i silami nadprzyrodzonymi. Taneczny performance, łączący technologię, taniec, muzykę z pięknym mappingiem i grą świateł.

Chwilę przed północą złożone zostały noworoczne życzenia od władz miasta.

                                                                                                                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski