Jesteś naszym 3642155 gościem

Galeria zdjęć:

Mikołajki 2019  2019-12-08

Mikołajkowa zabawa w MDK

6 grudnia to taki dzień, gdy wszystkie dzieci czekają na niespodzianki… Piszą listy do Świętego Mikołaja z życzeniami, tymi łatwymi do spełnienia i tymi najskrytszymi. W oczekiwaniu na ukochanego świętego dzieci wspaniale się bawiły w Międzynarodowym Domu Kultury. Pomocnicy Świętego Mikołaja –Klaun Tomi, Damian i Bałwanek wyczarowali dla dzieci nawet śnieg! Były tańce, śpiewy i pokazy magii, konkursy z nagrodami, wielkie bańki mydlane i dużo śmiechu! Aż wreszcie przybył do nas Święty Mikołaj, który wraz
z Elfami przygotował dla wszystkich dzieci słodką niespodziankę. Pozując do pamiątkowych zdjęć i wręczając paczki, był bardzo wzruszony wierszykami, które przygotowały dzieci. To była wspaniała zabawa, a uśmiech dzieci – bezcenny. Dziękujemy sponsorom bez, których nie byłoby tego wydarzenia: Sklepy Netto w Międzyzdrojach, Spółka Nowe Centrum, Bałtycki Park Miniatur, Firma Amber Jolanta Sulwińska, Restauracja Zapiecek.

                                                                                                                                                                                                                                                             
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski