Jesteś naszym 3642349 gościem

Galeria zdjęć:

Dzień Dziecka 2017 r.  2017-06-02

To był najlepszy Dzień Dziecka na wyspach!
1 czerwca w międzyzdrojskim Amfiteatrze tłumy dzieci obchodziły swoje święto. W ten wyjątkowy i radosny dzień organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji: na skwerze rekreacyjnym odbywały się konkursy z Klubem Sportowym „ Fala”, prezentacja wozów bojowych 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego z Dziwnowa, pokazy sprzętu Policji i Straży Pożarnej. W amfiteatrze - losowanie wielu nagród, występy tancerzy TKS Jantar, gry i zabawy z klaunami, występy solistów oraz zespołu Singerella z Międzynarodowego Domu Kultury. Wata cukrowa, kukurydza, grochówka, lody, przejażdżki kucykami, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy – i to wszystko za darmo dla dzieci oraz ich opiekunów w prezencie na Dzień Dziecka!
Tradycyjnie w czasie imprezy odbywał się konkurs plastyczny „ Na dwóch kołach”, tematem którego były „Moje wymarzone wakacje”. Dla zwycięzców konkursu organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody- dwa rowery ufundowane przez Berlin Doner Kebap oraz Hotel Aurora. Rowery wygrały Karolina Romańska i Łucja Tura. Każde dziecko, biorące udział w konkursie otrzymało kupon, który można było wymienić na nagrodę. O godzinie 16:45 odbyło się losowanie tabletu, ufundowanego przez Bistro i Pub Nemo. Tablet wygrała Nikola Fornal-Felician. W trakcie trwania imprezy odbywała się akcja „Pomóżmy Mai pokonać SMAka”, podczas której uzbieraliśmy kwotę w wysokości 1351.64 zł. O godzinie 17.00 setki kolorowych baloników marzeń odleciały w niebo. To był wspaniały Dzień Dziecka, czego dowodem są setki uśmiechniętych i szczęśliwych dziecięcych twarzy.
Organizatorzy najlepszego Dnia Dziecka na wyspach składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy: wolontariuszom, gminnym jednostkom organizacyjnym, 8 Dywizjonowi Przeciwlotniczemu z Dziwnowa oraz sponsorom:
Bistro i Pub Nemo, Berlin Doner Kebap, Aparthotel Międzyzdroje, Hotel Aurora Spa&Welness, Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje, Zakład Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach, Bagiński & Chabinka Spa Międzyzdroje, Lunapark Komar, Kostek Usługi Wykończeniowe, Restauracja Dolce Vita, Bałtycki Park Miniatur Międzyzdroje, Klub Sportowy Fala, Dystrybucja Gazu Wójcik, Solmar, Bistro Romantica Międzyzdroje, Willa Słowiańska, Rafał Deja, Dinoland, Krzysztof Koczorowski, Restauracja Neptun, Polskie Składy Budowlane Dom-Bud.

Organizatorzy Dnia Dziecka:
Gmina Międzyzdroje
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Kukukorn

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski