Jesteś naszym 3843847 gościem

Aktualności:

Kabaret Czarny Kot Rudy na Dzień Kobiet 8.03.2022r.  2022-03-09

Wspaniały wieczór kabaretowy mogli spędzić mieszkańcy Międzyzdrojów, na który zaprosił Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach. Na scenie Sali Teatralnej MDK wystąpił Czarny Kot Rudy - kabaret, mieszczący się w siedzibie Teatru Polskiego w Szczecinie. Tuż przed rozpoczęciem wydarzenia przy wejściu na salę każda Pani została przywitana przez Burmistrza Międzyzdrojów Mateusza Bobka i Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury Artura Duszyńskiego.

Kabaretowe widowisko pod przewodnictwem Michała Janickiego bazowało na finezyjnym i zabawnym pokazaniu kobiecych uczuć oraz miłosnych uniesień o ironicznym zabarwieniu. Śpiewane piosenki dla publiczności ukazywały kobietę jako damę z klasą, pełną wdzięku, a innym razem kusicielkę, zalotnie uśmiechającą się do publiczności. A wszystkie zabawne puenty i skecze Czarny Kot Rudy łączył w jedną wspólną tematykę: stosunki damsko-męskie.

Kabaretowy wieczór na Dzień Kobiet odbywał się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogli skorzystać z biletów za darmo.
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

                                           

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski