Jesteś naszym 4928534 gościem

Aktualności:

Zapraszamy do udziału w XIII Edycji Karawany Kultury Autumn Mix  2017-09-24

XIII Międzynarodowy Projekt KARAWANA KULTURY
zaprasza do udziału w jesiennej edycji 28.10.2017
AUTUMN MIX of CULTURE CARAVAN

Uczestnicy przedstawiają swój dorobek artystyczny w nominacjach: muzyka instrumentalna, wokal, taniec, teatr, folklor.

Udział w konkursie albo poza konkursem (festiwal). Amatorzy oraz profesjonaliści. Bez ograniczeń wiekowych. Bez opłaty wpisowej (ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Pytania oraz zgłoszenia do 01.10.2017:
fundacja.benefis@gmail.com, 504 631 770.

Czekają na ciebie dyplomy, puchary, prezenty festiwalowe,
podziękowania dla instruktorów.
Zgłoś się już dziś!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski