Jesteś naszym 4928453 gościem

Aktualności:

Podsumowanie zbiórki pieniężnej podczas "Rockin for Kids Festival"  2012-05-28

W Międzyzdrojach majówkę otworzył „Rockin` for Kids Festiwal 2012” zorganizowany przez Międzynarodowy Dom Kultury oraz Artura Woroszyło mieszkańca Międzyzdrojów. Była to impreza charytatywna. Zbierane były pieniądze na „wyjazd dzieci z Domu Dziecka w Lubiniu na wakacje”. Po międzyzdrojskiej promenadzie chodziło 18 wolontariuszy z puszkami i zbierali datki.
Impreza odbywała się w kilku miejscach jednocześnie. Amfiteatr, plaża w okolicach molo, na promenadzie przy telebimie oraz na skwerze rekreacyjnym. Na scenie międzyzdrojskiego amfiteatru wystąpiło 11 zespołów. Imprezę otworzył zespół Pół Całego Keczupu. Następnie wystąpili : Grave For You, Empty Space, Proyekt A.R.H, Rich Bitch, O.D.C, Anti Dread, Mantra Park, ManuFunkTura, a gwiazdami wieczoru został zespół Scylla ze Szczecina oraz Materia ze Szczecinka. Na skwerze rekreacyjnym odbyły się pokazy słowianin Strażników Nawii przyciągnęły rzesze zainteresowanych turystów i nie tylko goszczących na międzyzdrojskiej promenadzie.
Na promenadzie wszyscy mogli spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy z broni painballowej. Za wrzucone pieniądze do puszki każdy miał trzy strzały. Strzelnica cieszyła się największym zainteresowaniem. Przy informacji turystycznej swoje maszyny zaprezentowali Klub motorowy "Czarne Wdowy" oraz "Motowyspiarze", którzy chętnie wspierają takie imprezy charytatywne na terenie Świnoujścia, Międzyzdrojów i okolic.
Przy telebimie na międzyzdrojskiej promenadzie firma Andergrand.PL zorganizowała zawody w skateboardingu. Zapisy trwały od samego rana. W południe swoich sił spróbować mógł każdy fan deskorolki. Andergrand.pl ufundował masę nagród dla zwycięzców. Skatepark cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Przez cały dzień uzbieraliśmy 2345,65 groszy oraz 13,5 euro. Pieniądze zostały przekazane Pani Dyrektor w dniu 07.05.2012 r. Dzieciaki były bardzo zadowolone i życzymy im udanych wakacji.
W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania osobom, które pomogły w organizacji imprezy.
Międzynarodowy Dom Kultury

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”
”Zakup oświetlenia LED RGB wraz z urządzeniami do podświetlania architektury oraz przyrody” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski