Jesteś naszym 4119416 gościem

Aktualności:

Spotkanie z aktorem Kamilem Kulą  2021-08-03

Zapraszamy na spotkanie z aktorem Kamilem Kulą

W najbliższy czwartek, 5 sierpnia na Scenie Plenerowej Alei Gwiazd o godzinie 18:00 z publicznością spotka się Kamil Kula, polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy.
W 2012 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.
Od 1 września 2013 jest etatowym aktorem Teatru Kwadrat w Warszawie.
Na małym ekranie zadebiutował rolą Igora w serialu Hotel 52, w którym grał w latach 2010–2013. Od 2015 gra salowego Szczepana w Na dobre i na złe. W 2016 zagrał główną rolę (Andrieja) we włoskim filmie Il traduttore u boku Claudii Gerini. Od 2019 roku współpracuje z Teatrem Gudejko.
Dorobek artystyczny Kamila Kuli robi wrażenie: długa lista ról dubbingowych do produkcji filmowych, takich jak Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Batman i Liga Sprawiedliwości, Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości, filmów animowanych, seriali. Użyczał głosu także postaciom z gier komputerowych, takich jak Call of Duty, Battlefield 1, Tomb Raider, Wiedźmin 3, League of Legends, Fifa 19 i wiele innych. Znany z ról w filmach: Interes, Komisarz Rozen, To nie koniec świata, Ojciec Mateusz, Lekarze, Jack Strong, Słaba płeć, Na dobre i na złe, Singielka, Świat według Kiepskich, Rodzinka.pl, Przyjaciółki, Po prostu przyjaźń, Para nie do pary, Music, war and love,O mnie się nie martw, Za marzenia, Nie zostawiaj mnie, W rytmie serca, Serce nie sługa, Planeta Singli 2.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski