Jesteś naszym 3842202 gościem

Aktualności:

Podziękowanie za współpracę  2015-03-09

Szanowni Państwo,

W dniu 05 marca 2015 roku złożyłam rezygnację z funkcji Dyrektora i od dzisiaj tj. 09 marca 2015 roku nie pracuję już w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.
Chciałam wszystkim Państwu bardzo pięknie podziękować za współpracę i możliwość wspólnego realizowania wspaniałych projektów związanych z działalnością: kulturalną, artystyczną i promocyjną naszej gminy i regionu. Myślę, że ten czas nie był stracony. Jednakże, przychodzą w życiu takie chwile, w których uznajemy, że czas na zmiany i taką decyzję podjęłam, ale nie żegnam się z Międzyzdrojami.
Życzę wszystkim Państwu pomyślnej realizacji wszystkich zawodowych planów oraz w życiu osobistym szczęścia,,, które przez samo życie jest szczęściem, a jeszcze żyć w zgodności z własnym sumieniem, być zdrowym, mieć rodzinę, dzieci, wnuki – to ogromne szczęście. Reszta jest mniej ważna
Prowadzone przeze mnie projekty mogą być realizowane przez nowego Dyrektora p. Artura Duszyńskiego. Od dzisiaj to On zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z działalnością kulturalną, środowiskową i funkcjonowaniem Międzynarodowego Domu Kultury.
Pozdrawiam wszystkich Państwa serdecznie i jeszcze raz dziękuję za współpracę.
Jadwiga Bober

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski