Jesteś naszym 2096117 gościem

Aktualności:

Olaf Lubaszenko na 22. Finale WOŚP w Międzyzdrojach  2014-01-11

Oj, dzieję się, dzieje! Już w tą niedzielę (12.01.2014 r.) podczas wieczornego grania dla 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzyzdrojach pojawi się Dyrektor Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach OLAF LUBASZENKO.

Polski znany aktor i reżyser Pan OLAF LUBASZENKO poprowadzi między innymi o godzinie 17.30 wieczorną wyprzedaż WOŚP-owych gadżetów w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.

Podczas tej wieczornej akcji będzie można nabyć katalog z autografami aktorów występujących podczas 18. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Wystawione będą również wouchery i wejściówki na różnego rodzaju miejskie festiwale, gale miejskie i imprezy odbywające się w Międzyzdrojach.
Będą WOŚP-owe koszulki, kalendarze i inne serduszkowce gadżety. Woliński Park Narodowy na tą okazję przygotował rozmaity zestaw literatury przyrodniczej. Stowarzyszenia „Archeozdroje” i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” przygotowały kilkudziesięciu metrowy łańcuch choinkowy. Międzyzdrojskie Przedszkolaki „Morskie Skarby” również mają dla przygotowaną na 22. Finał WOŚP wielka niespodziankę! Będą też różne przedmioty wykonane przez mieszkańców.


GORĄCO ZAPRASZAMY! SIEMA!
SZTAB MIĘDZYZDROJE 22. FINAŁ WOŚP

© 2004-2018 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski