Jesteś naszym 3842194 gościem

Aktualności:

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO - 14.01.2014 r. godz. 18.00  2014-01-07

Międzynarodowy Dom Kultury zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież na warsztaty artystyczne, które odbędą się w Pracowni Rękodzieła Artystycznego 14 stycznia o godz. 18.00.
Pracownia powstała z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje zainteresowania artystyczne. Prace manualne wyrabiają w człowieku cierpliwość, wyciszają, co może stanowić idealną terapię dla osób, które potrzebują stonować swoje emocje. Rękodzielnictwo to sposób na rozwijanie swojej wyobraźni. Zajęcia będą ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu wśród osób z podobnymi zainteresowaniami i podzielenie się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.
Na zajęciach będzie można nauczyć się wykonywać prace takimi metodami jak: quilling, scrapbooking, bibułkarstwo, decoupage, sutasz, technika karczochowa, papierowa wiklina, masa solna i wiele innych. Nie zostaną pominięte również tradycyjne techniki rękodzieła takie jak haft, szydełkowanie, wyszywanie czy szycie.
Efekty pracy na warsztatach będą wykorzystane podczas licznych wystaw, kiermaszy, spotkań kulturowych oraz jako oprawa plastyczna różnych uroczystości w mieście.
Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godz. 18.00 w Międzynarodowym Domu kultury w Międzyzdrojach.
Na pierwszych organizacyjnych zajęciach pt. „Quilling- twój wyjątkowy prezent”, będzie można dowiedzieć się o tej dekoracyjnej technice.
Serdecznie zapraszamy.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski