Jesteś naszym 3843868 gościem

Aktualności:

Spektakl „Dancing” z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach.  2022-03-08

Niedzielny wieczór w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach był pełen poetyckich wrażeń. 6 marca 2022 na scenie wystąpili Maja Barełkowska i Piotr Cyrwus, którzy recytowali poezję Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w spektaklu pt. "Dancing".
Tytułowy „Dancing” odwoływał się do znanego motywu, obecnego także w utworach poety, przedstawiającego życie jako taniec, do którego zostaliśmy zaproszeni. Do recytowanej poezji bardzo ważnym elementem spektaklu była muzyka, zarówno ta wpisana w tekst, jak i rozbrzmiewająca w tle. Spektakl zakończył się manifestem odwołującym się do zaistniałej sytuacji na Ukrainie. Na koniec były łzy i wzruszenia. Występ zakończył się owacjami na stojąco.

Spektakl odbył się w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, dzięki której mieszkańcy mogli skorzystać z biletów za darmo.

Międzynarodowy Dom Kultury
w Międzyzdrojach

                                    

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski