Jesteś naszym 3842149 gościem

Aktualności:

Drodzy Państwo,  2020-03-24

Drodzy Państwo,

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach jest zamknięty dla interesantów do odwołania. Wszystkie WYDARZENIA organizowane przez naszą placówkę oraz wszystkie ZAJĘCIA dla dzieci, młodzieży i dorosłych są ODWOŁANE (do odwołania stanu epidemii).

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników, prosimy o kontakty drogą e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com lub telefoniczne pod nr 913282600 od pon. do pt. w godz. 8:00 - 16:00.

Za niedogodności przepraszamy.

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski