Jesteś naszym 3841106 gościem

Aktualności:

Tomasz Kot w roli sex guru - tego nie można przegapić 21.08.2012 r.  2012-08-13

Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt "G"? Chcecie poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących seksu, a przy okazji świetnie się bawić? Koniecznie wybierzcie się na spektakl "Sex Guru" ze znakomitym Tomaszem Kotem!
Wielki przebój West Endu, sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera "Sex Guru", doczekała się wreszcie polskiej adaptacji. Wyreżyserowania tego hitu podjął się Gabriel Gietzky. W roli tytułowej obsadził jednego z najlepszych polskich aktorów komediowych - Tomasza Kota.
- Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger.
Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu - Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Ten spektakl to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie waszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania dotyczące seksu, których wcześniej nie śmieliście zadać.
Nawet jeżeli jesteście jednymi z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym - nie rezygnujcie z dobrej zabawy - przyjdźcie i poznajcie sekrety innych!
W Międzyzdrojach Tomasza Kota w roli Sex Guru oglądać będzie można 21 sierpnia o godz. 17.00. Bilety w cenie 60 zł można kupić w kasie Międzynarodowego Domu Kultury, ul. Bohaterów Warszawy 20, tel. 91 32 82 600.
Zapraszamy!

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski