Jesteś naszym 4648178 gościem

Aktualności:

Turniej szachowy dla dzieci szkół podstawowych w grze aktywnej w ferie zimowe 2022  2022-02-12

W środę 9 lutego został przeprowadzony feryjny turniej szachowy dla dzieci szkół podstawowych w grze aktywnej. Uczestniczyło 11 zawodników ze Świnoujścia, Lubina, Wapnicy i Międzyzdrojów. Najlepiej poradzili sobie w walce z czasem, własną tremą następujący uczestnicy:

I miejsce – Jakub Bogusz 4,5 pkt
II miejsce - Wiktor Kowalski 4 pkt
III miejsce – Dawid Jama 3 pkt i Maciej Śliwa 3 pkt
duże uznanie dla najmłodszej zawodniczki Leny Osieleniec, która zajęła wysokie V miejsce.

Przypominamy, że ramach zajęć kółka szachowego MDK Międzyzdroje dla dzieci, młodzieży i dorosłych trwa I turniej drabinkowy w szachach aktywnych ZIMA"22.

Wg stanu na 4 lutego najwyższe miejsca zajmują:

Jakub Bogusz
Stefan Z.
Bartosz Parzybut

Spotkania odbywają się w piątki w godz.17.00-19.00 w terminie do 18.03.2022 r. w sali nr 9/I piętro/ MDK.
W każdym momencie - w turnieju mogą brać udział nowi zawodnicy – zajmują oni miejsca na dole drabinki. Każdy z zawodników może wyzwać na mecz partnera zajmującego miejsce o jedno lub dwa wyższe – i jeśli ten mecz wygra, zajmuje jego miejsce w „drabince”.

Planowane zakończenie turnieju piątek 18 marca 2022 godz. 18.30.
Pełna treść regulaminu oraz aktualne wyniki do wglądu na sali rozgrywek.

Jednocześnie MDK informuje, że w niedzielę 1 maja zostanie rozegrany III Turniej o Puchar Burmistrza Międzyzdrojów w szachach szybkich. Szczegóły http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_3912/ lub u organizatora. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek płeć i doświadczenie. Planowane nagrody w 12. Kategoriach. Serdecznie zapraszamy.

Artur Duszyński
Dyrektor
Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach

                      

Relacje z wydarzeń

>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


> ”Monitoring w MDK w Międzyzdrojach” w ramach działania ”Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym ”Rybactwo i Morze”, w ramach celu ”Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego” obejmujęcej ”Tworzenie, rozwój oraz wyposa&zdotenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na u&zdotytek publiczny, historycznie lub terytorialnie związanej z działalnością rybacką”

Polityka prywatności   © 2004-2023 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach

Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski