Jesteś naszym 3642148 gościem

Galeria zdjęć:

Koncert kolęd w wykonaniu młodych pianistów i wokalistów z MDK 16.12.2015  2015-12-18

Dnia 16 grudnia w MDK odbył się koncert świąteczny w wykonaniu dzieci.
Już na samym początku, po otwarciu kurtyny dzieci zebrały ogromne brawa od rodziców i gości, którzy licznie zgromadzili się na widowni. Może za sprawą pięknej scenerii i atmosfery świąt, które towarzyszą nam w MDK w ten szczególny czas, a może za sprawą niespodzianki, którą przygotowaliśmy razem z dziećmi. Młodzi artyści powitali publiczność wspólnie zaśpiewanymi kolędami we współczesnych aranżacjach. Koncert poprowadziły Matylda Kaszubowska i Oliwia Wilczyńska.
W koncercie wzięli udział : Maja Duszyńska, Laura Kober, Zosia Lewandowska, Marysia Lewandowska, Nadia Kastrau, Agata Kowalewska, Klaudia Nowak, Oliwia Wilczyńska, Asia Wilczek, Gabriela Sobańska, Laura Gołębiowska, Ania Szulc, Paulina Żołnierun, Amelia Trochimczuk, Natalia Kazaniecka, Karolina Romańska i Matylda Kaszubowska. Co rok grono młodych artystów w MDK –u się powiększa, co nas niezmiernie cieszy. Dzieci chętnie przygotowują się do koncertów i bardzo lubią atmosferę, która towarzyszy występom publicznym.

                                                 
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski