Jesteś naszym 3642385 gościem

Galeria zdjęć:

Mikołajki 06.12.2015 r.  2015-12-07

6 grudnia w Międzynarodowym Domu Kultury jak co roku odbyła się zabawa Mikołajkowa. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i ponad godzinna zabawa z Minionkami, Elfami, Aniołem i oczywiście, Świętym Mikołajem. Sala pękała w szwach a Minionki rozbawiły każdego tańcem, śpiewem i zabawą. Elf i Minionki przygotowały mnóstwo konkursów, upominków i słodyczy dla dzieciaków. Oczywiście, każdy otrzymał od Świętego Mikołaja paczkę. Załoga Mikołaja miała mnóstwo pracy, wręczając ponad 400 paczek. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć z Mikołajem, Aniołem, Elfami i Minionkami. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wizyty Świętego Mikołaja, on zaś zapewnił, że odwiedzi nas za rok. Każde dziecko było bardzo szczęśliwe, gdyż nie co dzień można spotkać tak znamienitego gościa jakim jest Święty Mikołaj.
Organizatorzy serdecznie dziękują za wkład finansowy przy organizacji imprezy:
Spółce Nowe Centrum, Sklepy Netto, Firmie Jeronimo Martins sklep Biedronka, Biuro Nieruchomości Avril, Club Scena, Willa Park, Master Brand Group, Zakład Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach.

                                                                                                                                                     
>

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: ”Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. ”Stworzenie warunków oświetleniowych we foyer Międzynarodowego Domu Kultury oraz organizacja wystawy lokalnego artysty w celu promocji obszaru LSR” mająca na celu: ”Zakup, instalacja oraz montaż profesjonalnego oświetlenia, a także organizacja wystawy lokalnego artysty Bronisława Pietkiewicza ma na celu wyeksponowanie walorów dziedzictwa kulturowego obszaru LSR w budynku Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 ”Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność ” w ramach działania” Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Polityka prywatności   © 2004-2022 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski