Jesteś naszym 2092311 gościem

Galeria zdjęć:

Wielkanocny kiermasz  2014-03-17

WIELKANOCNY KIERMASZ
Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje” działa bardzo prężnie od 14 stycznia 2014 r. w Międzynarodowym Domu Kultury pod okiem dwóch młodych instruktorek, Anny Piecyk i Moniki Jakubowskiej. Uczestniczki zajęć wykonują obecnie ozdoby wielkanocne takie jak: kosze z papierowej wikliny, kartki wielkanocne, palmy, a także jajka metodą quillingu, karczochową, patchworkową i z wykorzystaniem piórek oraz cekinów.
Bardzo ciekawą metodę przedstawiła Pani Jolanta Nyrkowska, jedna z uczestniczek warsztatów, która nauczyła panie, jak wykonać wielkanocnego zająca przy użyciu gazet, rolek od papieru toaletowego, folii aluminiowej oraz kleju. Efekty są oszałamiające. Nikt nie przypuszczał, że z tych niepozornych przedmiotów powstaną artystyczne cuda.
Zające, jak i inne ozdoby wielkanocne będzie można zakupić podczas kiermaszu, który odbędzie się 12 kwietnia w Domu Kultury. Pracownia „Impresje” oraz MDK serdecznie zapraszają mieszkańców do wystawienia i prezentacji swoich prac rękodzielniczych. Wszyscy, którzy byliby chętni prosimy o kontakt z Domem Kultury do 7 kwietnia (tel. 91 32-82-600, adres e-mail: biuro@mdkmiedzyzdroje.com)
Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w pracowni w każdy wtorek o godz. 18.00 w MDK.

    
© 2004-2018 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski