Jesteś naszym 1989003 gościem

Aktualności:

Wyniki IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje  2009-11-08


IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje

Międzyzdroje, dn. 7.11.2009 r.
Organizator: TKS "Jantar" Międzyzdroje, Szkoła Tańca "Jantar" Anny Zjawińskiej
Prowadzenie: Marlena Maciejewska
Muzyka:
Obsługa medyczna:
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Standard
12-13, C, Latin
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, Open, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp. Klub L.start.
--------------------------------------
1 AC AWANGARDA Koszalin 1
2 AIDA Szczecinek 3
3 ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 5
4 APLAUZ Szczecin 3
5 ASTRA Koszalin 1
6 ASTRA LUNA Wałcz 1
7 ASTRA Szczecin 15
8 CORTE Warszawa 1
9 FAN DANCE Gorzów Wlkp. 1
10 FOCUS Kamień Pomorski 2
11 ISKRA Piła 1
12 JANTAR Międzyzdroje 6
13 JANTAR Świnoujście 12
14 JANTAR Wolin 2
15 MAT Szczecin 1
16 NDK Nowogard 5
17 ST JASIŃSKA Szczecin 3
18 ST ŁASZCZUK Przecław 3
19 ST ROKITA Gorzów Wlkp. 3
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje

2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
Międzyzdroje, dn. 7.11.2009 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Nazwisko i imię Klub Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
27 Sitko Krzysztof, Próchenko Olga ASTRA Szczecin
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
86 Sebastianowicz Przemysław, Brambor Adrianna AIDA Szczecinek
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Piątek Janusz I Szczecin
B Kowalski Wojciech I Szczecin
C Ziomek Joanna I Poznań
D Sienkiewicz Marek I Szczecin
E Porazik Jacek III Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 1 Bury Mateusz, Bień Julia ASTRA Koszalin 143.0 2 166.0 2 1/ 4
3 2 Siniecki Krzysztof, Kowalska Sandra FAN DANCE Gorzów Wlkp. 38.0 0 55.0 0 2/ 4
2 3 Krzemińźniak Fabian, Rożek Justyna JANTAR Międzyzdroje 15.0 0 26.0 0 3/ 4
1 4 Rożek Krzysztof, Dobek Emilia JANTAR Wolin 16.0 0 21.0 0 4/ 4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
WA WW Q S CH J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
1 24444 4.0 44243 4.0 34444 4.0 24444 4.0 33343 3.0 34433 4.0 23.0 4
2 33233 3.0 23424 3.0 13333 3.0 42323 3.0 14224 2.0 23224 3.0 17.0 3
3 42322 2.0 32332 2.0 42212 2.0 33232 2.0 42432 4.0 42142 2.0 14.0 2
4 11111 1.0 11111 1.0 21121 1.0 11111 1.0 21111 1.0 11311 1.0 6.0 1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena I Szczecin
A Piątek Janusz I Szczecin
B Kowalski Wojciech I Szczecin
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
D Sienkiewicz Marek I Szczecin
E Ziomek Joanna I Poznań
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł I Szczecin
2 Kozłowska Karolina II Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 1 Buchta Alan, Masłowska Klaudia ASTRA Szczecin 116.0 5 138.0 5 1/ 3
11 2 Marchalewski Filip, Kaszubowska Wiktoria JANTAR Międzyzdroje 166.0 4 182.0 4 2/ 3
12 3 Celt Oskar, Ruśkiewicz Michalina JANTAR Międzyzdroje 31.0 1 41.0 1 3/ 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
WA WW Q S CH J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
11 31323 3.0 21222 2.0 22232 2.0 11322 1.5 31312 2.0 22223 2.0 12.5 2
12 22232 2.0 33333 3.0 31323 3.0 33213 3.0 13221 1.0 13112 1.0 13.0 3
13 13111 1.0 12111 1.0 13111 1.0 22131 1.5 22133 3.0 31331 3.0 10.5 1
R
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Kowalski Wojciech I Szczecin
B Ziomek Waldemar I Poznań
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
D Sienkiewicz Marek I Szczecin
E Porazik Jacek III Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 1 Sitko Krzysztof, Próchenko Olga ASTRA Szczecin 141.5 5 168.5 6 1/ 8
21 2 Gołos Jakub, Mamińska Aleksandra JANTAR Międzyzdroje 62.5 0 83.5 1 2/ 8
28 3 Pawlus Alex, Kwiatkowska Karolina ISKRA Piła 125.0 3 140.0 4 3/ 8
29 4 Dobrzelecki Krzysztof, Janicka Kamila ST ROKITA Gorzów Wlkp. 20.0 0 29.0 0 4/ 8
26 5 Tuszyński Maciej, Kot Nikola ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 32.0 0 40.0 0 5/ 8
24 6 Pyrkosz Dominik, Zając Wiktoria JANTAR Świnoujście 6.0 0 13.0 0 6/ 8
23 7 Synowiec Mikołaj, Gorzalczyńska Emilia JANTAR Świnoujście 0.0 0 6.0 0 7/ 8
22 8 Jarmuł Paweł, Stańkowska Magdalena JANTAR Wolin 11.0 0 16.0 0 8/ 8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
21 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXX 3 38 3
22 0 0 0 X 1 0 X X 2 X 1 X X X 3 7
23 XXXXX 5 X 1 X 1 X X 2 XX 2 0 X 1 X 1 13
24 XXXX 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXX 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XX XX 4 37 4-5
26 XXXXX 5 XXXXX 5 XXX X 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXX 4 XXXX 4 XXXXX 5 37 4-5
27 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXX X 4 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 39 2
28 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 40 1
29 X 1 XXX X 4 XXXXX 5 X X 2 XXXXX 5 XX XX 4 XXX X 4 XXX X 4 29 6
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
21 32521 2.0 32622 2.0 33432 2.0 43622 2.0 32311 1.0 32411 2.0 22311 2.0 32211 1.0 14.0 2
24 63646 6.0 63456 5.0 52526 5.0 62536 6.0 53655 5.0 53645 5.0 53545 5.0 61646 6.0 43.0 6
26 54315 4.0 54315 4.0 45315 4.0 54215 4.0 65126 6.0 65536 6.0 65436 6.0 55135 5.0 39.0 5
27 21132 1.0 21131 1.0 21141 1.0 11141 1.0 11442 2.0 11222 1.0 11122 1.0 13423 2.0 10.0 1
28 15253 3.0 15243 3.0 14263 3.0 25353 3.0 24533 3.0 24354 3.0 44654 4.0 24552 3.0 25.0 3
29 46464 5.0 46564 6.0 66654 6.0 36464 5.0 46264 4.0 46163 4.0 36263 3.0 46364 4.0 37.0 4
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena I Szczecin
B Piątek Janusz I Szczecin
C Kowalski Wojciech Szczecin
D Ziomek Waldemar I Poznań
E Ziomek Joanna I Poznań
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 1 Szostak Bartosz, Kmieciak Ewelina ASTRA Szczecin 57.0 3 82.0 4 1/ 6
31 2 Ciesielski Daniel, Dymowska Marlena JANTAR Świnoujście 72.0 1 91.0 2 2/ 6
36 3 Frolenko Mateusz, Ośródka Karolina ASTRA Szczecin 26.0 0 39.0 1 3/ 6
33 4 Wingert Paweł, Kaczmarek Kinga ASTRA Szczecin 42.0 1 49.0 1 4/ 6
32 5 Ulitkin Tim, Stano Agnieszka ST ROKITA Gorzów Wlkp. 65.0 1 71.0 1 5/ 6
37 6 Antosik Patryk, Chorzępa Aleksandra ST ROKITA Gorzów Wlkp. 0.0 0 5.0 0 6/ 6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
31 43134 3.0 52333 3.0 54325 4.5 53343 4.0 32123 1.0 33123 2.0 34134 3.0 12112 1.0 21.5 2
32 34462 4.0 44656 5.0 43412 3.0 41421 2.0 51644 4.0 62542 4.0 52462 4.0 53661 6.0 32.0 5
33 22226 2.0 23114 2.0 25133 2.0 34115 3.0 15366 6.0 25466 5.0 25256 5.0 45456 5.0 30.0 4
34 11311 1.0 15222 1.0 11241 1.0 12232 1.0 23551 3.0 14351 3.0 13341 1.0 34244 4.0 15.0 1
36 55543 5.0 31441 4.0 32554 4.5 25554 5.0 64212 2.0 51214 1.0 41523 2.0 61325 2.0 25.5 3
37 66655 6.0 66565 6.0 66666 6.0 66666 6.0 46435 5.0 46635 6.0 66615 6.0 26533 3.0 44.0 6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Ziomek Waldemar I Poznań
B Ziomek Joanna I Poznań
C Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
D Sienkiewicz Marek I Szczecin
E Porazik Jacek III Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
42 1 Ługowski Bartosz, Sobczyk Natalia FOCUS Kamień Pomorski 151.0 4 174.0 4 1/ 4
43 2 Antosz Grzegorz, Lamprecht Barbara ASTRA Szczecin 57.0 1 74.0 1 2/ 4
44 3 Grabowski Damian, Klejewska Oliwia ASTRA Szczecin 231.0 5 242.0 5 3/ 4
41 4 Wojciechowski Kuba, Kamińska Karolina JANTAR Świnoujście 15.0 0 20.0 0 4/ 4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
41 44434 4.0 44444 4.0 44424 4.0 44444 4.0 44444 4.0 20.0 4
42 11113 1.0 11112 1.0 12133 2.0 11112 1.0 11111 1.0 6.0 1
43 22222 2.0 22223 2.0 21241 1.0 32223 2.0 23232 2.0 9.0 2
44 33341 3.0 33331 3.0 33312 3.0 23331 3.0 32323 3.0 15.0 3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Ziomek Waldemar Poznań
B Ziomek Joanna Poznań
C Depta Grzegorz Gorzów Wlkp.
D Sienkiewicz Marek Szczecin
E Porazik Jacek Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
42 1 Ługowski Bartosz, Sobczyk Natalia FOCUS Kamień Pomorski 125.0 3 147.0 3 1/ 3
43 2 Antosz Grzegorz, Lamprecht Barbara ASTRA Szczecin 127.0 0 143.0 0 2/ 3
41 3 Wojciechowski Kuba, Kamińska Karolina JANTAR Świnoujście 21.0 0 31.0 0 3/ 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
41 33333 3.0 13333 3.0 23333 3.0 33333 3.0 23233 3.0 15.0 3
42 11121 1.0 22112 1.0 32122 2.0 21111 1.0 12111 1.0 6.0 1
43 22212 2.0 31221 2.0 11211 1.0 12222 2.0 31322 2.0 9.0 2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Piątek Janusz I Szczecin
B Kowalski Wojciech I Szczecin
C Ziomek Joanna I Poznań
D Sienkiewicz Marek I Szczecin
E Porazik Jacek III Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 1 Widła Amadeusz, Piaskowska Joanna ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 44.0 0 66.0 0 1/ 3
51 2 Podlewski Wojciech, Tomaszewska Karolina JANTAR Świnoujście 153.5 2 169.5 2 2/ 3
54 3 Bielski Wojciech, Wieprzkowicz Patrycja NDK Nowogard 117.5 2 127.5 2 3/ 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
51 33323 3.0 33323 3.0 33333 3.0 33333 3.0 13111 1.0 12311 1.0 11311 1.0 11111 1.0 16.0 2
52 21111 1.0 11111 1.0 11112 1.0 12211 1.0 32233 3.0 33232 3.0 32222 2.0 33233 3.0 15.0 1
54 12232 2.0 22232 2.0 22221 2.0 21122 2.0 21322 2.0 21123 2.0 23133 3.0 22322 2.0 17.0 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Piątek Janusz I Szczecin
B Kowalski Wojciech I Szczecin
C Ziomek Joanna I Poznań
D Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
E Porazik Jacek III Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 1 Kręzel Jakub, Jurczyszyn Elwira ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 88.9 0 111.9 0 1/ 4
66 2 Terebieniec Jarosław, Foks Kamila AIDA Szczecinek 58.0 1 75.0 1 2/ 4
64 3 Kieliński Mateusz, Duszek Justyna ASTRA LUNA Wałcz 15.0 0 26.0 0 3/ 4
65 4 Kęsy Maciej, Liput Agnieszka APLAUZ Szczecin 159.0 0 164.0 0 4/ 4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
WA T WW Q S CH R J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
63 21241 1.0 11311 1.0 13241 1.5 11131 1.0 12142 1.0 12131 1.0 11131 1.0 43222 2.0 9.5 1
64 44332 4.0 44233 3.0 44432 4.0 44343 4.0 31213 2.0 21322 2.0 33313 3.0 14111 1.0 23.0 3
65 12424 2.0 22444 4.0 21314 1.5 23424 3.0 23421 3.0 34443 4.0 24442 4.0 22443 4.0 25.5 4
66 33113 3.0 33122 2.0 32123 3.0 32212 2.0 44334 4.0 43214 3.0 42224 2.0 31334 3.0 22.0 2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena I Szczecin
B Kowalski Wojciech I Szczecin
C Ziomek Waldemar I Poznań
D Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
E Sienkiewicz Marek I Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
72 1 Piątek Tomasz, Majorczyk Dominika APLAUZ Szczecin 98.0 4 125.0 5 1/ 8
78 2 Zygan Mateusz, Paczuk Ada JANTAR Świnoujście 322.3 2 343.3 3 2/ 8
74 3 Grzywniak Tomasz, Tchórz Aleksandra ASTRA Szczecin 63.0 2 78.0 3 3/ 8
76 4 Wojcieszuk Błażej, Woźnicka Magdalena ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 18.0 1 27.0 1 4/ 8
77 5 Kaczocha Maciej, Sulima Marta NDK Nowogard 198.0 3 206.0 3 5/ 8
80 6 Dajerling Kamil, Kaczorowska Beata JANTAR Świnoujście 16.0 0 23.0 0 6/ 8
75 7 Niemirski Marek, Tracz Katarzyna NDK Nowogard 27.0 0 33.0 0 7/ 8
79 8 Szafrański Radosław, Śniegowska Anita ST JASIŃSKA Szczecin 0.0 0.0 0 8/ 8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Miejsce
-----------------------------------------------------------------
72 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 25 1-3
74 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 25 1-3
75 XX X 3 X 1 X X 2 XX 2 X X 2 10
76 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 25 1-3
77 XXXXX 5 XXXXX 5 XX X 3 XXX 3 XXXX 4 20 5
78 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXXX 5 XXXX 4 24 4
79 0 X 1 X X 2 X 1 X 1 5
80 X X 2 X XX 3 X X X 3 X XXX 4 XXXX 4 16 6
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
72 11211 1.0 22211 1.0 11331 1.0 11221 1.0 12322 2.0 6.0 1
74 25333 3.0 14333 3.0 25212 2.0 25343 3.0 25253 3.0 14.0 3
76 44454 4.0 55454 5.0 44454 4.0 33454 4.0 44444 5.0 22.0 4
77 53546 5.0 43546 4.0 53546 5.0 44536 5.0 33536 4.0 23.0 5
78 32122 2.0 31122 2.0 32123 3.0 62112 2.0 51111 1.0 10.0 2
80 66665 6.0 66665 6.0 66665 6.0 56665 6.0 66665 6.0 30.0 6
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena Szczecin
B Kowalski Wojciech Szczecin
C Ziomek Waldemar Poznań
D Depta Grzegorz Gorzów Wlkp.
E Sienkiewicz Marek Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 1 Grzywniak Tomasz, Tchórz Aleksandra ASTRA Szczecin 88.0 3 114.0 4 1/ 7
72 2 Piątek Tomasz, Majorczyk Dominika APLAUZ Szczecin 88.0 3 108.0 4 2/ 7
71 3 Plewka Marcin, Bereza Marta JANTAR Świnoujście 267.4 0 281.4 1 3/ 7
73 4 Banaszek Kamil, Sentysz Oliwia AC AWANGARDA Koszalin 107.0 1 115.0 1 4/ 7
80 5 Dajerling Kamil, Kaczorowska Beata JANTAR Świnoujście 28.0 0 35.0 0 5/ 7
76 6 Wojcieszuk Błażej, Woźnicka Magdalena ALFA-ASTRA Stargard Szcz. 21.0 1 27.0 1 6/ 7
75 7 Niemirski Marek, Tracz Katarzyna NDK Nowogard 33.0 0 38.0 0 7/ 7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE ABCDE D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
71 64255 5.0 37333 3.0 34243 3.0 55444 3.0 56654 6.0 20.0 3
72 12422 2.0 22422 2.0 12412 2.0 12232 2.0 11332 1.0 9.0 2
73 36644 4.0 44746 4.0 45737 5.0 36757 7.0 34717 3.0 23.0 4
74 21131 1.0 11111 1.0 21121 1.0 21121 1.0 23141 2.0 6.0 1
75 73577 7.0 73577 7.0 73666 7.0 73366 6.0 72466 7.0 34.0 7
76 57716 6.0 65655 6.0 57555 4.0 64615 4.0 65225 4.0 24.0 6
80 45363 3.0 56264 5.0 66374 6.0 47573 5.0 47573 5.0 24.0 5
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena Szczecin
B Piątek Janusz Szczecin
C Kowalski Wojciech Szczecin
D Ziomek Waldemar Poznań
E Ziomek Joanna Poznań
F Depta Grzegorz Gorzów Wlkp.
G Sienkiewicz Marek Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 1 Sieradzki Paweł, Węglińska Maja ASTRA Szczecin 188.8 3 212.8 4 1/ 5
86 2 Sebastianowicz Przemysław, Brambor Adrianna AIDA Szczecinek 290.0 7 308.0 8 2/ 5
82 3 Kisielewski Krystian, Sikora Agnieszka ST ŁASZCZUK Przecław 50.5 0 62.5 1 3/ 5
88 4 Bienioszek Adrian, Grzybowska Angelika ST JASIŃSKA Szczecin 421.0 4 427.0 4 4/ 5
83 5 Grabczak Piotr, Gazda Alicja ASTRA Szczecin 109.0 1 114.0 1 5/ 5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
WA T WW F Q
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
82 3233523 3.0 3223423 2.0 4334434 4.0 3234433 3.0 4332421 3.0 15.0 3
83 4545445 5.0 5445545 5.0 5445555 5.0 5555545 5.0 3555545 5.0 25.0 5
84 1111111 1.0 1111111 1.0 1112211 1.0 1121111 1.0 1121312 1.0 5.0 1
86 2322234 2.0 2532234 3.0 2523343 3.0 2413224 2.0 2413134 2.0 12.0 2
88 5454352 4.0 4354352 4.0 3251122 2.0 4342352 4.0 5244253 4.0 18.0 4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena I Szczecin
B Piątek Janusz I Szczecin
C Kowalski Wojciech I Szczecin
D Ziomek Waldemar I Poznań
E Ziomek Joanna I Poznań
F Depta Grzegorz I Gorzów Wlkp.
G Sienkiewicz Marek I Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Klasyfikacja Miejsce/L.s.
Przed Po
PKT P PKT P
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
82 1 Kisielewski Krystian, Sikora Agnieszka ST ŁASZCZUK Przecław 62.0 1 87.0 2 1/ 6
84 2 Sieradzki Paweł, Węglińska Maja ASTRA Szczecin 269.3 3 288.3 4 2/ 6
81 3 Zygan Mateusz, Paczuk Ada JANTAR Świnoujście 179.5 1 192.5 2 3/ 6
83 4 Grabczak Piotr, Gazda Alicja ASTRA Szczecin 231.0 6 238.0 6 4/ 6
85 5 Jarzyna Michał, Walancik Ewa ST JASIŃSKA Szczecin 7.0 0 13.0 0 5/ 6
87 6 Kaczocha Maciej, Sulima Marta NDK Nowogard 0.0 0 5.0 0 6/ 6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
81 3313341 3.0 3213342 3.0 3213233 3.0 3122331 2.5 4123331 3.0 14.5 3
82 2121223 1.0 1121211 1.0 2121321 1.0 2241213 1.0 1331113 1.0 5.0 1
83 5234535 4.0 5544535 5.0 5534545 5.0 5514445 4.0 6414255 4.0 22.0 4
84 1442112 2.0 2432123 2.0 1342112 2.0 1333122 2.5 2242442 2.0 10.5 2
85 4565454 5.0 4355464 4.0 4455464 4.0 4465564 5.0 3565564 5.0 23.0 5
87 6656666 6.0 6666656 6.0 6666656 6.0 6656656 6.0 5656626 6.0 30.0 6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny Stachura Irena Szczecin
A Stachura Irena Szczecin
B Piątek Janusz Szczecin
C Kowalski Wojciech Szczecin
D Ziomek Waldemar Poznań
E Ziomek Joanna Poznań
F Depta Grzegorz Gorzów Wlkp.
G Sienkiewicz Marek Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1 Kozłowski Paweł Szczecin
2 Kozłowska Karolina Szczecin
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr Miejsce Nazwisko i Imię Klub Kraj Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
91 1 Wojtkowiak Marcin, Kowalska Karolina JANTAR Międzyzdroje 1/ 8
92 2 Perz Radosław, Fura Ewelina JANTAR Międzyzdroje 2/ 8
94 3 Fokt Przemysław, Olszewska Iwona MAT Szczecin 3/ 8
96 4 Dzwoniarski Łukasz, Woźniak Dominika CORTE Warszawa 4/ 8
93 5 Sieradzki Paweł, Węglińska Maja ASTRA Szczecin 5/ 8
99 6 Kisielewski Krystian, Sikora Agnieszka ST ŁASZCZUK Przecław 6/ 8
95 7 Tołkaczew Artur, Stelmasińska Paulina AIDA Szczecinek 7/ 8
98 8 Zygan Mateusz, Paczuk Ada JANTAR Świnoujście 8/ 8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
91 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 35 1-3
92 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 35 1-3
93 X X XX 4 XX XX X 5 X XX 3 XX XXXX 6 X XX X 4 22 6
94 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 XXXXXXX 7 35 1-3
95 XX XXX 5 X XXX 4 XX X 3 XX X 3 XX X 3 18
96 XX XXX 5 XXXXXX 6 XXXXXXX 7 X XXXX 5 XX XXXX 6 29 4
98 XX X 3 X X 2 X X X 3 X X X 3 XX 2 13
99 XX X X 4 XXX X 4 XX XXX 5 X XXX 4 XXXXXX 6 23 5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
S CH R Pd J
Nr ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG ABCDEFG D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
91 1211211 1.0 2112111 1.0 1222121 1.0 1211111 1.0 1111331 1.0 5.0 1
92 2522133 2.0 1321432 2.0 3311413 2.0 3122232 2.0 3322112 2.0 10.0 2
93 6656552 5.0 6645563 5.0 6646652 6.0 5456353 5.0 6656663 6.0 27.0 5
94 3133425 3.0 3233224 3.0 2133334 3.0 2334424 3.0 2233224 3.0 15.0 3
96 4344344 4.0 4554345 4.0 5454245 4.0 4545545 4.0 4544545 4.0 20.0 4
99 5465666 6.0 5466656 6.0 4565566 5.0 6663666 6.0 5465456 5.0 28.0 6
----------------------------------------------------------------------------


© 2004-2018 Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
Projekt i wykonanie: Leszek Kowalski